- odmowa zapłaty do komornika
- wniosek do komornika powołanie się na przedawnienie
- przedawnienie roszczenia komornik
- sprzeciw przedawnienie długu komornik
- sprzeciw do zapłaty
- sprzeciw do komornika
- wezwanie do zapłaty przedawnionego długu
- wezwanie do zapłaty
- windykacja
- przedawnienie zarzut przedawnienia do komornika
- pismo do komornika
- przedawnienie
- komornik przedawnienie
- sprzeciw od zapłaty komornik
- zarzut przedawnienia
Wyszukiwana fraza:
telepracownik

Telepraca – nowy rodzaj pracy
Sejm przyjął ustawę nowelizującą Kodeks pracy w zakresie telepracy. Taka forma pracy ułatwi pracownikom pogodzenie życia zawodowego z prywatnym, ponieważ telepraca jest pracą wykonywaną regularnie poza zakładem pracy z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej. Telepraca jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet z małymi dziećmi bądź…
Typ: Artykuł
Kategoria: Prawo pracy
Data utworzenia: 26 września 2007
Telepraca - obowiązki pracodawcy
Możliwość komunikacji za pomocą Internetu spowodowała możliwość wykonywania pracy przez pracownika poza siedzibą pracodawcy. W myśl art. 67[5] kodeksu pracy, telepraca to praca wykonywana regularnie poza zakładem pracy, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu przepisów o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Natomiast…
Słowa kluczowe:
obowiązki pracownika, praca poza siedzibą, praca w domu, sprzęt niezbędny do wykonywania pracy w formie telepracy
Typ: Artykuł
Kategoria: Prawo pracy
Data utworzenia: 28 marca 2014
A może tak telepraca?
W Polsce wstępuje wiele różnych form zatrudnienia, choć przeważającą jest umowa o pracę. Jak się okazuje zawarcie takiej umowy nie oznacza, że musisz pracować w siedzibie nowego pracodawcy – jeśli jest taka możliwość możesz starać się o wykonywanie zadań we własnym domu lub wszędzie tam, gdzie znajdziesz dostęp do sieci internetowej. O…
Typ: Artykuł
Kategoria: Prawo pracy
Data utworzenia: 3 sierpnia 2014
Telepracownik coraz bardziej pożądany na rynku pracy
Nie tylko ze względu na wysokie koszty utrzymania biura, lecz także ze względu na rozwój nowych technologii zatrudnienie w formie telepracy staje się coraz bardziej popularne. Na jakich zasadach odbywa się wykonywanie obowiązków służbowych przez telepracownika?
Typ: Artykuł
Kategoria: Prawo
Data utworzenia: 17 grudnia 2012
Telepraca
Telepraca jest jedną z coraz bardziej popularnych form świadczenia pracy w Polsce. Jej niewątpliwą zaletą oszczędność czasu i środowiska – praca jest bowiem wykonywana we własnym domu. Minusem może być zacieranie się granic pomiędzy czasem pracy a czasem prywatnym oraz brak bezpośrednich kontaktów z innymi pracownikami.
Typ: Artykuł
Kategoria: Prawo pracy
Data utworzenia: 21 maja 2013
Telepraca, czyli praca na odległość
Telepraca jak wiadomo jest jednym z tych rodzajów pracy, które wymagają od pracownika dużej ilości cierpliwości oraz dystansu do innych jak i siebie samego.
Typ: Artykuł
Kategoria: Prawo
Data utworzenia: 7 czerwca 2013
Pracodawcy i związkowcy chcą upowszechnić telepracę
Przedsiębiorcy i związkowcy chcą przygotować rozwiązania, które zachęciłyby do stosowania telepracy, a jednocześnie były atrakcyjne dla pracowników. Konfederacja Lewiatan proponuje, m.in. ograniczenie kosztów związanych z wyposażeniem stanowiska pracy w domu, z jednoczesnym zapewnieniem pracownikowi bezpieczeństwa.
Typ: Artykuł
Kategoria: Prawo
Data utworzenia: 9 lipca 2013
Telepraca
Telepraca to jedna z form wykonywania pracy. Ponieważ pracę wykonuje się poza siedzibą firmy z formy tej korzystają głównie przedstawiciele takich zawodów jak grafik, projektant stron internetowych, księgowy, redaktor, dziennikarz, tłumacz, architekt, czy ankieter. Telepraca jest również bardzo korzystna dla kobiet wychowujących dzieci, osób niepełnosprawnych…
Typ: Artykuł
Kategoria: Prawo pracy
Data utworzenia: 22 maja 2012
Telepraca nadal niedoceniana
Mija właśnie pięć lat, od wprowadzenia telepracy do kodeksu pracy. Niestety, w naszych firmach nadal jest ona rzadkością. Z badań PKPP Lewiatan wynika, że tylko ok. 10 proc. mikro, małych i średnich firm korzysta z telepracowników.
Typ: Artykuł
Kategoria: Prawo
Data utworzenia: 4 września 2012
Telepraca - przeczytaj zanim podejmiesz!
Wygodnie, komfortowo i elastycznie – dla wielu telepraca to marzenie. Nie zawsze jest jednak różowo, a podjęcie takiej formy współpracy niesie za sobą określone konsekwencje – także na gruncie prawnym. Co o plusach i minusach telepracy sądzą specjaliści? Czy szef ma obowiązek zgodzić się na taką formę realizowania obowiązków pracowniczych?
Słowa kluczowe:
elastyczne godziny pracy, obowiązki telepracownika, telepraca, wykonywanie obowiązków na zasadach telepracy
Typ: Artykuł
Kategoria: Praca
Data utworzenia: 21 października 2014
« Poprzednia | 1 | 2 | Następna » |