Jesteś tutaj: Strona główna serwisu Strona głównaKsięgarnia Prawniczo-Ekonomicznaprzelew
Przelew -

Wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania. Wraz z wierzytelnością przechodzą na nabywcę wszelkie związane z nią prawa, w szczególności roszczenie o zaległe odsetki.
Art. 509 kodeksu cywilnego

 
 
Wyszukiwana fraza:

przelew

Archiwum wyszukiwanych fraz prawnych Znaleziono 19766 publikacji spełniających kryteria wyszukiwania.
Ukraiński polonofil Pamięci Bohdana Osadczuka

Ukraiński polonofil Pamięci Bohdana Osadczuka

Ataman i Rzecznik Określenia te pojawiają się najczęściej w odniesieniu do osoby i aktywności Profesora Bohdana Osadczuka. Podkreślają Jego charyzmę, cechy przywódcze, talent skupienia ludzi dla sprawy, umiejętność rozwiązywania problemów przez ich najpierw wyjaśnianie, a potem racjonalne punktowanie.

43,47 zł
Słowa kluczowe: a, A+++, cechy, Cyfra+
Kategoria: Biografia
Extended Vantage Theory in Linguistic Application The Case of the English Articles

Extended Vantage Theory in Linguistic Application The Case of the English Articles

This study has a dual orientation and a dual aim: theoretical and analytical. On the theoretical side, it presents a relatively little known cognitive model of categorization, Vantage Theory, surveys its linguistic applications and proposes its adaptation, called Extended Vantage Theory. In the analytical part, the adaptation serves a specific purpose: an account…

28,35 zł
Słowa kluczowe: a, A+++, Cyfra+, data
Psycholog w konfesjonale

Psycholog w konfesjonale

Wywiad rzeka, który przeprowadził znany z "Gościa Niedzielnego" dziennikarz Jacek Dziedzina z nie mniej znanym księdzem Markiem Dziewieckim, bez wątpienia poruszy każdego czytelnika.

18,63 zł
Słowa kluczowe: A+++, Cyfra+, dziennikarz, e-przelew.
Kategoria: Psychologia
Mały katechizm dla dzieci

Mały katechizm dla dzieci

Bogato ilustrowana książeczka jest krótkim zbiorem najważniejszych prawd wiary i wypowiedzi bł. Jana Pawła II przeznaczonym dla młodszych dzieci.

18,63 zł
Słowa kluczowe: a, A+++, Cyfra+, dzieci
Kategoria: Religia
Białe nieszpory

Białe nieszpory

Czytam opowieści klasztorne Tadeusza Chabrowskiego ... z nieskrywaną fascynacją z przejęciem. To jasne że chodzi najpierw w tym najgłębszym zainteresowaniu o tajemnicę jakiej głodny jest zawsze człowiek świecki nie przynależny siłą rzeczy do żadnego zakonu zanurzony w powszedniość swego życia. O pytanie zatem co naprawdę jest za tym murem…

21,20 zł
Słowa kluczowe: a, A+++, Cyfra+, e-przelew.
Kategoria: Beletrystyka
Jesień Pory roku

Jesień Pory roku

Dlaczego liście zmieniają kolory i spadają? Czy wrzosy i wrzośćce kwitną w tym samym czasie? Czy motyle odlatują do ciepłych krajów? Co gromadzi na zimę w swojej spiżarni kret? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te i inne pytania... Przeczytajcie!

17,28 zł
Kategoria: Literatura
Tajemniczy ogród

Tajemniczy ogród

Historia ta zaczyna się w dalekich Indiach. Mieszka tam ze swoimi rodzicami Mary Lennox, niezbyt sympatyczna i bardzo rozpieszczona przez służące dziewczynka. Pewnego dnia wybucha cholera, która zabiera wszystkich, którzy się opiekowali Mary i spełniali wszystkie jej zachcianki. Zostaje na świecie sama i po raz pierwszy naprawdę się boi. Okazuje się…

11,12 zł
Słowa kluczowe: „Rodziny na swoim”, a, A+++, Cyfra+
Kategoria: Różne
Potęga uzdrawiania

Potęga uzdrawiania

Rozważając cudowne uzdrowienia Jezusa, opisane w Nowym Testamencie, doktor Joseph Murphy tłumaczy w prosty sposób, jak te same zasady i metody można zastosować w życiu każdego z nas po to, by pokonać fizyczne i mentalne dolegliwości.

25,70 zł
Kategoria: Języki obce
Solo Solista Ueli Steck

Solo Solista Ueli Steck

Szwajcar Ueli Steck urodził się w 1976 roku. W wieku 18 lat wspiął się na Eiger legendarną północną ścianą, klasyczną drogą Heckmaira. Dziś znany jest przede wszystkim z pokonywania solo bardzo trudnych dróg wspinaczkowych w rekordowym tempie. w 2008 roku osiągnął Grandes Jorasses w czasie 2 godziny 21 minut, w 2009 na Matterhornie osiągnął…

37,35 zł
Słowa kluczowe: „Rodziny na swoim”, A+++, Cyfra+, czas
Kategoria: Różne
Heroldowie Słowa Bożego

Heroldowie Słowa Bożego

Profetyzm na starożytnym Bliskim Wschodzie Prorocy w okresie dominacji asyryjskiej (VIII wiek przed Chr.) Prorocy w cieniu Babilonii (VII wiek przed Chr.) Prorocy niewoli babilońskiej (586-538 roku przed Chr.) Prorocy w czasach dominacji perskiej (538-330 roku przed Chr.) Prorocy epoki helleńskiej (330-160 roku przed Chr.)

31,77 zł
Kategoria: Różne
« Poprzednia 1 … 706  |  707  |  708  |  709  |  710 … 1977 Następna »
® 2008 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.