Jesteś tutaj: Strona główna serwisu Strona głównaAktualnościprzed
 
Wyszukiwana fraza:

przed

Archiwum wyszukiwanych fraz prawnych Znaleziono 632 publikacji spełniających kryteria wyszukiwania.

Zatrzymano 48 osób z narkotykami

Kołobrzescy policjanci wraz z Strażą Graniczną, Strażą Miejską w ciągu 1. dnia festiwalu muzyki techno „Sunrise Festiwal” zatrzymali 48 osób posiadających przy sobie środki odurzające. Zabezpieczono ponad 115 gramów narkotyków i blisko 190 tabletek ekstazy. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Słowa kluczowe: policja
Kategoria: Prawo karne
Data utworzenia: 27 lipca 2009

Próbowali wyłudzić kredyt

Ostrołęccy policjanci zatrzymali pięć osób, które na podstawie sfałszowanej dokumentacji o zatrudnieniu i dochodach, próbowało wyłudzić kredyt w jednym z banków w Ostrołęce.

Słowa kluczowe: policja
Kategoria: Prawo karne
Data utworzenia: 19 sierpnia 2009

Dane osobowe na śmietniku

Policjanci z III Komisariatu Policji w Lublinie zabezpieczyli kilkaset dokumentów, na których widnieją dane osobowe pracowników i kontrahentów jednej z lubelskich firm. Wśród nich są między innymi dokumenty finansowe oraz rozliczeniowe. Funkcjonariusze będą sprawdzali, w jaki sposób dokumenty trafiły na dzikie wysypisko śmieci i kto jest za…

Słowa kluczowe: policja
Kategoria: Prawo karne
Data utworzenia: 25 sierpnia 2009

Rodzice pijani, dziecko zamknięte w szafce

Kara do 5 lat więzienia grozi zatrzymanym rodzicom 5-letniego chłopca. Kiedy wytrzeźwieją mogą usłyszeć zarzut narażenie życia i zdrowia chłopca na niebezpieczeństwo. Policjantów zaalarmowała babcia chłopca, po tym, kiedy znalazła wnuczka siedzącego w zamkniętej szafce w przedpokoju, a jego rodzice w pokoju obok pili alkohol.

Słowa kluczowe: policja
Kategoria: Prawo karne
Data utworzenia: 16 września 2009

Nieletni napadli na sklep, używając pistoletu gazowego

Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch chłopców w wieku 13 i 14 lat, którzy używając pistoletu gazowego, napadli na sklep spożywczy. Zażądali od właściciela pieniędzy i różnych artykułów spożywczych. Teraz ich losem zajmie się sąd dla nieletnich.

Słowa kluczowe: policja
Kategoria: Prawo karne
Data utworzenia: 3 grudnia 2009

Powroty z weekendu noworocznego

Na polskich drogach w sobotę było bardzo spokojnie. Policjanci odnotowali 45 wypadków, w których rannych zostało 64 osoby, a 7 osób zginęło. Policjanci zatrzymali 173 nietrzeźwych kierujących. Największe utrudnienia odnotowano tradycyjnie na Zakopiance, na której stworzył się 40-kilometrowy korek. Warunki do jazdy zarówno w sobotę jak i dziś…

Słowa kluczowe: policja
Kategoria: Prawo
Data utworzenia: 4 stycznia 2010

Podpalonym policjantom nie zagraża już niebezpieczeństwo

Policjanci z Komisariatu Policji w Żerkowie, podczas asysty komorniczej, zostali oblani łatwopalną cieczą i podpaleni przez 47-letniego mężczyznę. Ogień ugasił komornik. Policjanci z poparzeniami przewiezieni zostali do szpitala w Jarocinie. Ich życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. 47-letni mężczyzna jest już w rękach Policji.

Słowa kluczowe: policja
Kategoria: Prawo karne
Data utworzenia: 25 marca 2010

Skimmerzy aresztowani

Policjanci z Zabrza zatrzymali trzech obywateli Rumunii podejrzanych o popełnienie przestępstw na szkodę jednego z banków. Zatrzymanym zarzuca się dokonanie nieuprawnionych wypłat na kwotę nie mniejszą niż 20 tys. zł. W polskim prawie karnym tego typu przestępstwo jest zagrożone karą nawet 25 lat pozbawienia wolności.

Słowa kluczowe: policja
Kategoria: Prawo karne
Data utworzenia: 5 lipca 2010

Ogólnopolskie działania - Pasy

W dniu 15 września 2010 r. Policja przeprowadzi po raz kolejny w tym roku ogólnopolskie działania „Pasy”. Podczas planowanej akcji policjanci zwrócą szczególną uwagę na to, czy kierujący oraz pasażerowie samochodów przestrzegają obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa, a także będą sprawdzali, czy dzieci podróżujące w pojazdach są…

Słowa kluczowe: policja
Kategoria: Prawo
Data utworzenia: 15 września 2010

Zleciła zabójstwo męża, wpadła po 17 latach

53-letnia kobieta, która w 1993 roku zleciła zabójstwo swojego męża, została zatrzymana we Włoszech. Policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Biura Kryminalnego KGP ustalili jej miejsce pobytu. Przekazali informację włoskim policjantom, którzy zatrzymali ukrywającą się od 17 lat kobietę.

Słowa kluczowe: policja
Kategoria: Prawo karne
Data utworzenia: 28 października 2010
« Poprzednia 1 … 22  |  23  |  24  |  25  |  26 … 64 Następna »
® 2008 - 2022 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.