Jesteś tutaj: Strona główna serwisu Strona głównaAktualnościprzed
 
Wyszukiwana fraza:

przed

Archiwum wyszukiwanych fraz prawnych Znaleziono 632 publikacji spełniających kryteria wyszukiwania.

Zatrzymano koniokradów

do stadniny chcieli ukraść konie. Sprawcy przyjechali do stadniny dzień wcześniej. Robiąc rozpoznanie przed kradzieżą, oglądali konie znajdujące się na wybiegu i wypytywali pracowników o zabezpieczenia w stajniach i o nocny nadzór nad stadniną

Słowa kluczowe: policja
Kategoria: Prawo karne
Data utworzenia: 16 sierpnia 2007

Sprawcy śmiertelnego pobicia zatrzymani

Po trzech tygodniach intensywnej pracy policjanci z Katowic zatrzymali dwóch sprawców podejrzanych o śmiertelne pobicie 67-letniego mężczyzny przed katowickim dworcem. Do zdarzenia doszło 21 września ok. 18:00 na Placu Oddziałów Młodzieży

Kategoria: Prawo karne
Data utworzenia: 15 października 2007

Bombiarz ustalony w kilkanaście minut

Zaledwie kilkanaście minut potrzebowali hrubieszowscy policjanci aby ustalić i zatrzymać sprawcę fałszywego alarmu bombowego w jednej z hrubieszowskich szkół. Okazał się nim 13-letni uczeń tej szkoły, który tłumaczył swoje zachowanie strachem przed

Kategoria: Prawo karne
Data utworzenia: 8 listopada 2007

Rozbita grupa oszustów kredytowych

. zł. 92 osobom podejrzanym postawiono łącznie 367 zarzutów. Już niedługo do sądu trafi akt oskarżenia w tej sprawie. Na ślad przestępców przed dwoma laty natrafili policjanci z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą komendy miejskiej w Zabrzu

Słowa kluczowe: policja
Kategoria: Prawo karne
Data utworzenia: 26 czerwca 2008

Miliony za przedwojenne obligacje

Ostatnio jest wiele szumu medialnego wokół przedwojennych obligacji Skarbu Państwa. Zasługą zainteresowania medialnego, jest w dużej mierze zainteresowanie się tą sprawą przez amerykańskiego adwokata Eda Faganzy, który chce wnieść pozew przeciwko Polskiemu rządowi o wartości przedmiotu sporu 1 miliarda euro.

Data utworzenia: 23 czerwca 2006

Renty socjalne do zmiany

Sejm na ostatnim posiedzeniu w dniu 30 sierpnia 2011 roku uchwalił ustawę o zmianie ustawy o rencie socjalnej. Obecnie ustawa została podpisana przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i jej przepisy wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2012 roku.

Data utworzenia: 10 października 2011

Znamy już ostateczne wyniki egzaminów adwokackiego i radcowskiego

Znane są już ostateczne wyniki egzaminów adwokackiego i radcowskiego, przeprowadzonych w dniach 14-17 czerwca 2011 roku. Zgodnie z danymi Ministerstwa Sprawiedliwości łącznie do obu egzaminów w tym roku przystąpiły – 4522 osoby, egzaminy zdało 3287 osób.

Kategoria: Inne
Data utworzenia: 20 września 2011

Bezrobotni prawie adwokaci

Już dawno zapomnieli o egzaminie adwokackim, który odbył się już prawie cztery miesiące temu, ale nadal nie mogą powiedzieć, że są adwokatem. Chodzi o wielu młodych prawników, którzy m. in. w ten weekend złożą ślubowanie i dopiero wówczas będą mogli zastępować strony w postępowaniu sądowym.

Kategoria: Inne
Data utworzenia: 17 października 2011

Siedmiolatek sprawcą kolizji drogowej

Do niecodziennego zdarzenia doszło po godzinie 18.00 w jednej z miejscowości w gminie Syców. W tył wolno jadącego, oznakowanego radiowozu policyjnego nagle uderzył inny pojazd. Gdy policjanci wysiedli z samochodu stwierdzili, że sprawcą kolizji był siedmiolatek jadący na swoim rowerku.

Słowa kluczowe: kolizja drogowa, policja
Kategoria: Prawo
Data utworzenia: 14 kwietnia 2008

Kontrole autokarów - bezpieczne ferie

Od 19 stycznia 2009 roku rozpoczynają się ferie zimowe w czterech województwach: dolnośląskim, opolskim, mazowieckim i zachodniopomorskim. W następnych tygodniach dzieci będą miały wolne także w innych częściach Polski. Wiele z nich wyjedzie na zorganizowane zimowiska.

Słowa kluczowe: policja
Kategoria: Prawo
Data utworzenia: 17 stycznia 2009
« Poprzednia 1 … 15  |  16  |  17  |  18  |  19 … 64 Następna »
® 2008 - 2022 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.